İddaa Kupon Sorgulama

Bu yazımızda iddaa kupon sorgulama hakkında ki önemli detaylardan söz edeceğiz.  Genelde bayiler de yapılan işlemlerden daha basit ve kolay olmasından dolayı tercih edilmektedir. Çünkü bayiye gitmek için bir sürü yol kat etmeniz ve tüm maçlar için butonları doğru işaretlemeniz gerekmektedir. betboo tr girisFakat online yapacığınız işlemler de bu tarz şeylerden tamamen uzaksınız. Maç sonucunu direk öğrenmek isteyenler içi geliştirilmiş platformdur. Eğer iddaa sitesine üye olmadıysanız bu işlemden yararlanmanız imkansızdır. O yüzden dolayı ilk olarak yeni bir üyelik almanız gereklidir. Daha sonra site içerisine giriş yaparak iddaa barkod sorgulama yapabilirsiniz.İddaa Kupon Sorgulama

İddaa Kupon Sorgulama Nasıl Yapılır ?

İlk olarak yapmanız gereken resmi iddaa sitesine giriş yapmanız gerkmektedir. Daha sonra mevcut üyelik bilgileriniz ile üye girişi yaptıktan sonra Kupon Sorgulama ekranına hemen ulaşabileceksiniz. Oluşturmuş olduğunuz kupon sonuçlarına hemen erişebileceksiniz. Kuponun en alt tarafında bulunan 30 haneli iddaa barkod numarasını sisteme giriş yaptığınız zaman anında sonuç ekranını görebilirsiniz. Numara yazma işlemini bitirdikten sonra doğrulama kodunu da düzgün şekilde onaylamanız gerekmektedir. Bu işlemlerin hepsi bittikten sonra “Kupon Sorgula” butonuna tıklayabilirsiniz. Eğer bir ikramize kazanmışsanız gelecek ekranda gösterilecektir. Ayrıca üyelik işlemini yapmamış iseniz facebook ile giriş yapabilirsiniz.

Ayrıca kuponunuz kazanmış ise paranın alıp alınmadığı da sistem tarafından belirtilmektedir.  Mobil kupon sorgulama yapmak isteyenler de bu hizmetten faydalanabilecekler. İddaa kupon sorgulama çok yaygın bir işlemdir. Genel de yapılan hatalardan birisi kuponda yazan barkod numarasını sisteme yanlış giriş yapılmaktadır. Ya da doğrulama işlemini gerçekleştirmedikleri için sistem tarafından  hata olduğunu düşünerek tüm işlemlerden vazgeçmişlerdir. Hatta bahis oynamak istiyorsanız betboo giriş adresine erişim sağlayabilirsiniz.

Yorum yapın